"Дитяча картка" від Ощадбанку з унікальним дизайном – чудовий подарунок дитині на свята // 19.12.2017

Маючи власну платіжну картку, діти зможуть розраховуватись у магазинах, де приймаються безготівкові, зокрема й безконтактні оплати, а батьки – контролювати їх витрати. // 19.12.2017

Ощадбанк розпочав випуск «Дитячої картки». Це миттєва безконтактна платіжна картка Mastercard з унікальним дизайном, який було розроблено компаніями Mastercard, Ekonomika+ та Ощадбанком у рамках конференції для унікальних тинейджерів «Завтра_2037». 

Для розробки дизайну серед дітей та тинейджерів було проведено маркетингове дослідження.  «Нашою метою було розробити дизайн картки, враховуючи інтереси і захоплення покоління Z.  Нам це вдалось. Коли ми вперше представили картку на підлітковій конференції «Завтра_2037», це було стовідсоткове влучання в ціль. Вона привернула увагу молодих учасників конференції. Тож ця картка стане сучасним модним подарунком дитині на новорічні свята», – розповідає директор департаменту електронної комерції та платіжних засобів Ощадбанку Володимир Москаленко.

Картка дає можливість здійснювати безготівкові розрахунки, в тому числі безконтактні, в торговій мережі, оплачувати послуги мобільного зв’язку, здійснювати карткові перекази. Поповнювати її можна через інформаційно-платіжні термінали, банкомати Ощадбанку або онлайн-систему «Ощад 24/7». Для отримання картки не потрібні документи. Придбати її можна у відділеннях банку.  

«Дитяча картка» – наша відповідь на запити і потреби клієнтів. Ми врахували як інтереси батьків, так і інтереси молодого покоління. З одного боку, діти хочуть бути більш самостійними, хочуть використовувати сучасні фінансові інструменти, зокрема платіжні картки. З іншого – батьки зацікавлені у фінансовій грамотності дітей. Користування власною платіжною карткою навчить дітей бути більш уважними і відповідальними, а батьки зможуть контролювати їх витрати», – зазначає Володимир Москаленко.

Быстрый поиск

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

кредиты на карту

первый кредит до 5000 грн. под 0%

Сумма: до 10 000 грн.

Cрок: до 30 дней

Возраст: от 18 до 65 лет

Документы: карта, паспорт и ИННПутеводитель

Как сэкономить заряд батареи телефона

Большой и яркий дисплей, безлимитный интернет, мегаполезные виджеты и приложения, постоянная связь с коллегами и друзьями, великолепные фото и последние новости мира – смартфоны прочно заняли место в нашей жизни. Они удобные, полезные и незаменимые, но почему-то часто «умирают» в самый неподходящий момент. И тогда каждый из нас задается вопросом, как экономить батарею на телефоне на андроид, iphone, почему телефон быстро разряжается? Как поддерживать жизнь гаджета максимально долго, если нет возможности зарядить его? – свои советы приготовил Prostobank.ua

Видео путеводитель