21 листопада в партнерстві з Ощадбанком пройшла конференція GROW UA для малого та середнього бізнесу 21.11.2017

Ощадбанк виступив головним партнером конференції для малого та середнього бізнесу GROW UA, яку організовано командою проекту «У пошуках Made in Ukraine. // 21.11.2017

Захід присвячено двом головним потребам МСБ в Україні: в натхненні та у вирішенні «вузьких» питань. Гасло конференції – знакове «зростай або вмирай». 

Це вже другий великий офлайн-захід у партнерстві з Ощадбанком для безпосереднього спілкування експертів з бізнесу та бізнесменів-початківців у рамках програми «Будуй своє». Комунікаційна платформа таких конференцій є однією зі складових презентованої програми.Команди проекту «У пошуках Made in Ukraine» та програми «Будуй своє» від Ощадбанку розуміють, що питань у бізнесменів – більше ніж відповідей. 90% українських підприємців спочатку відкривають свій бізнес та тестують його на практиці, а вже потім починають отримувати знання для розвитку власної справи. Багато українських підприємств не можуть пережити кризу зростання через брак знань, грошей чи досвіду. Помилки повторюються з року в рік, від одного підприємця до іншого. 

Тому саме для обговорення та вирішення актуальних питань малого та середнього бізнесу до виступу на GROW UA було запрошено експертів – професіоналів своєї справи, зокрема від Ощадбанку. Вони мають відповідний досвід та готові ним поділитись. Спікери презентували свої кейси, а також давали прогнози на найближче майбутнє та практичні поради – як українським підприємцям діяти у складних ситуаціях.

«Світ змінюється. Передові економіки дедалі більше розвиваються на основі малого й середнього бізнесу. Країні потрібні підприємці. Щонайменше 2 мільйони справжніх, ініціативних і сміливих – саме така кількість за розрахунками команди Ощадбанку може кардинально «змінити погоду» в економіці країни», – наголосив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний. 

Конференція GROW UA стала другим великим форумом підприємців, що відбувся в рамках програми «Будуй своє». Перший подібний захід – Get Business Festival, у рамках якого виступили понад 60 спікерів на 8 майданчиках, відбувся в Києві 20 жовтня.

Програма «Будуй своє» містить чотири компоненти: «Стартуй легко», «Великі – малим», «Вчись на розвивайся» та «Отримай фінансову підтримку». Перший компонент – пропозиція для підприємців отримати пакет банківського обслуговування Ощадбанку в «коробковому» варіанті. «Великі – малим» – програми лояльності та унікальні знижки, які дають новим бізнесменам можливість не відволікатись від  ведення основного бізнесу та отримати потрібні супутні сервіси: онлайн-бухгалтерію, послуги зв’язку, рекламні та поштові послуги від грандів українського бізнесу на привабливих умовах. Серед партнерів програми вже є Київстар, Нова Пошта, Google тощо. 

Основним каналом спілкування в напрямі «Вчись та розвивайся» є сайт «Будуй своє» (https://buduysvoe.com/). На сторінці можна визначити сфери, в яких підприємцям потрібні нові знання. Тут розміщено понад 120 статей на тему бізнесу, 5 навчальних курсів. Також передбачено можливість отримати безкоштовну консультацію від 30 онлайн-менторів та провідних консультантів. Фінансовий компонент програми передбачає кредитування малого бізнесу як за допомогою власних кредитних продуктів Ощадбанку, так і в рамках спільних програм з міжнародними організаціями та місцевими органами влади. 

Нагадуємо, Ощадбанк нещодавно оголосив про старт комплексної програми підтримки малого та середнього бізнесу на загальнонаціональному рівні – від консультаційної до фінансової. Головною метою програми є допомога підприємцям МСБ на різних етапах життя бізнесу. Якщо ти підприємець або бажаєш ним стати, то програма «Будуй своє» від Ощадбанку – саме для тебе. Особлива увага приділятиметься людям, які вирішили розпочати власну справу.

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

Быстрый поискГорячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Электронный полис «автогражданки»

Оплата и получение – не выходя из дома

Регистрация договора в базе МТСБУ онлайн

Исключено мошенничество со стороны продавца

Дешевле бумажных полисовПутеводители

Как сэкономить заряд батареи телефона

Как поддерживать жизнь гаджета максимально долго, если нет возможности зарядить его? – свои советы приготовил Prostobank.ua