Які депозити актуальні цієї осені в Укрексімбанку

Начальник Управління організації та супроводження роздрібного бізнесу державного Укрексімбанку Вікторія Грецька:

З початку року ставки банків за депозитами фізичних осіб продовжують повільно знижуватися. Так само, як і облікова ставка НБУ, яка встановлює орієнтири щодо вартості залучених та розміщених коштів.  Але при цьому уповільнення інфляції та зміцнення курсу національної валюти створюють гарну нагоду отримати реальний додатковий дохід від розміщених на депозитному банківському рахунку коштів. Також гарним сигналом є те, що днями міжнародне агентство Fitch підвищило кредитні рейтинги України з позитивним прогнозом.

У цій ситуації вдалим рішенням буде розміщення коштів у надійному державному банку, який може запропонувати вигідні умови депозитів і при цьому незмінно стабільно відповідає за всіма зобов’язаннями.

Сьогодні в Укрексімбанку найбільшою популярністю користуються вклади строком від 6 місяців і більше, оскільки вони мають вищу дохідність. Значна частина вкладників обслуговується тут уже протягом багатьох років, довіряє банку і розміщує кошти на тривалі строки. У вересні Укрексімбанком найвищу для клієнтів дохідність встановлено за вкладом «Класичний строковий» – до 17% відсотків річних у гривні, до 4,8% у доларах США та до 3% в євро.

Водночас для деяких клієнтів важливо мати можливість швидко отримати кошти у разі необхідності і бажано – без втрати відсотків. Для них Укрексімбанком запроваджено депозит «Оптимальний», який розміщується на 7 днів з пролонгацією до 210 днів. Виплата процентів відбувається щотижня, а процентна ставка збільшується у кожному періоді розміщення коштів і сягає 16,50% у гривні, 5% у доларах США та 4% річних в євро.

Укрексімбанк не обмежує клієнтів у строках та інших суттєвих умовах депозитів, надаючи гнучкі фінансові рішення – вклади з правом дострокового повернення або без нього, з можливістю поповнення, з періодичною виплатою відсотків або їх капіталізацією тощо, а також широкий вибір валют, включаючи швейцарські франки.

Детальну інформацію можна дізнатися на сайті банку eximb.com.

 


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Miloan.ua

Кредит онлайн на карту. Бесплатно до 12 000 грн.

Сумма от 500 до 15 000 грн.

Срок: от 1 до 30 дней

Возраст: от 18 до 69 лет

Без звонков и фото!

Рейтинги депозитов