ТАСКОМБАНК: перші 30% річних за акцією «Три, три, тридцять!» виграно у Кропивницькому! // 06.09.2019

Нинішня осінь ймовірно стане найприбутковішим сезоном цього року для вкладників ТАСКОМБАНКУ. До свого ювілею банк розігрує суперставки за депозитом у гривні — 30% річних! // 06.09.2019

Вітаємо першу переможницю депозитної акції «Три, три, тридцять!», яка оформила свій вклад під 30% річних у Кропивницькому відділенні ТАСКОМБАНКУ! І нагадуємо, що акція продовжується до 31 жовтня 2019 року.

«Наші клієнти — це наш найцінніший актив, який ми здобули за роки роботи на фінансовому ринку України. Саме тому, ми святкуємо ювілей разом. Ми вдячні кожному за довіру та раді можливості приємно здивувати прибутковістю вкладів та надати додаткові бонуси кожному», — коментує акцію Оксана Крамаренко, начальник управління депозитних продуктів АТ «ТАСКОМБАНК».

Щоб взяти участь в депозитній акції «Три, три, тридцять!» запрошуємо клієнтів до найближчого відділення ТАСКОМБАНКУ. Оформлюючи депозит «Стабільний», обирайте скретч-картку, стирайте захисне поле і відразу ж дізнайтеся розмір свого гарантованого додаткового бонусу від 0,3% до 3% або вигравайте суперставку 30% річних. Без подарунку не залишиться ніхто!

Взяти участь в акції можуть як діючі, так і нові клієнти. Детальні умови акції.

Быстрый поиск


Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

ШвидкоГроші

Кредит за 30 минут

Сумма: от 600 до 10 000 грн.

Выдача: наличные или на карту

Возраст: от 18 до 60 лет

Документы: паспорт и ИНН