ТАСКОМБАНК: Чому сьогодні банківський депозит — єдине вірне та безпечне рішення // 09.08.2018

Куди зараз тільки не вкладаються! Давайте розберемося в найпопулярніших видах інвестування на фінансовому ринку України. // 09.08.2018

Якщо ви зацікавлені в криптовалюті для інвестування – певно ви в курсі, що біткойн «стабілєн», як наша державна економіка. Всі операції з біткойнами в Україні досі поза законом, тому такі капіталовкладення не можуть гарантувати прибутки у перспективі.

Щодо стартапів та інвестиційних проектів – будь-який бізнес, що тільки зароджується, супроводжують ризики. Якщо він не покриває актуальні потреби ринку, а носить настроєвий характер ідеологів, найчастіше не заходить далі ідейного куражу.

Нерухомість вважають однією з найбільш вигідних інвестицій, щоправда довгострокових. Але й тут інвестори ризикують вкладеннями в новобудови. Комерційне житло простоює, змінюється законодавство, легко нарватися на проблеми з оформленням і шахрайство.

На ринках міжбанківських валют спробував себе чи не кожен другий оптиміст. Якщо підсумувати їхній багаторічний досвід, важко не погодитись, що на біржі може розбагатіти лише затятий спекулянт з налагодженою робочою стратегією, резервним капіталом й неабиякою удачею.

Акції і облігації – обидва варіанти тільки в форматі довгострокових інвестицій і залежать безпосередньо від комерційного успіху компаній та інфляції. В результаті можна заробити менше вкладеного. Під час дефолту інвестор в принципі не здатний швидко і вигідно продати цінні папери.

Дорогоцінні метали завжди в ціні та здаються надійним довгостроковим вкладенням. Але короткочасні спекуляції на біржі та активна торгівля – непросте завдання для новачка. Тут у нагоді стане не тільки досвід в інвестуванні, а й серйозний стартовий капітал.

Ризикове і накопичувальне страхування початково не говорить про успіх підприємства, мається на увазі обачність у разі форс-мажору. Досить дивно розглядати таке страхування, як вид інвестування в звичайному режимі.

Банківський депозит — одна з найнадійніших і перевірених інвестицій. Це оптимальний варіант як для короткострокових, так і довгострокових вкладів. Існує ймовірність, що банк збанкрутує або «націоналізується», але це не трапляється в один день, тому завжди можна забрати свої вклади достроково. До того ж НБУ відстежує діяльність банків і тільки за період з 2014 по 2018 спровадив з ринку понад 100 ненадійних.

Перевага депозиту – ви розраховуєте майбутній прибуток за певний період і гарантовано його отримуєте. Навіть інвестор-джуніор легко перетворить вільні гроші в дохід для свого бізнесу.

Серед доступних і вигідних вкладів можемо запропонувати два види депозитів в новому онлайн-банку для підприємців ТАС24 Бізнес.

Депозит «Строковий»:

  • у гривні – 15,5%
  • у доларах – 4%
  • в євро – 2,5%

Депозит «На вимогу» під 8%. Вигода в тому, що банк працює в 100% онлайн-режимі та нараховує відсотки на залишки на рахунках клієнтів за кожен день. Зняти гроші можна в будь-який зручний час, якщо раптом виникне бажання.

Пропозиції за депозитами покривають річні витрати на абонплату та платежі. Онлайн-депозити оформляються в особистому кабінеті, не потрібно відвідувати відділення банку і витрачати час на дорогу, затори та черги. Управляти депозитним рахунком можна зі смартфона або ПК 24/7 з будь-якої точки світу.

ТАС24 Бізнес — український онлайн-банк для малого і середнього бізнесу, входить в TAS Group. Банкінг доступний 24/7 з будь-якої точки світу через смартфон або ПК.

Додатки банку для iOS і Android.

Быстрый поиск

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

ШвидкоГроші

Кредит за 30 минут

Сумма: от 600 до 10 000 грн.

Выдача: наличные или на карту

Возраст: от 18 до 60 лет

Документы: паспорт и ИНН