Forward Bank у ТОП-3 Класичних депозитів рейтингу "ТОП-50 банків України"

Forward Bank зайняв 3-є місце в номінації «Класичний депозит» рейтингу ТОП-50 банків України, представленого Financial club у 2018 році.

Як повідомляється в дослідженні, на місце розташування банків в рейтингу впливали такі показники: середньорічна процентна ставка; розмір і порядок розрахунку комісії за дострокове зняття коштів; кількість відділень банку, в яких можна зняти вклад, відкритий в іншому відділенні; абсолютна та відносна динаміка гривневого депозитного портфеля фізосіб у банку за 2017 рік, а також різниця між середньорічною процентною ставкою і середньорічним значенням UIRD (український індекс ставок за вкладами фізосіб, що розраховується НБУ на основі даних, що надаються 20 найбільшими банками за обсягом депозитного портфеля населення; в 2017 році середньорічне значення UIRD по шестимісячних вкладах склало 15,27 %).

«Зараз для клієнтів, які віддають перевагу підвищеній доходності за вкладами, у нас є акційні пропозиції, що дозволяють отримати до 18 % річних», прокоментував Костянтин Кошеленко, заступник Голови Правління Forward Bank.

У рейтингу «ТОП-50 провідних банків України 2018» український комерційний Forward Bank зайняв 26-у позицію. За рік Банк піднявся на 4 сходинки порівняно з 2017 роком.

Надійність Банку та ефективність його діяльності підтверджені авторитетними рейтингами та дослідженнями. Forward Bank стабільно входить до ТОП-10 найнадійніших банків України, згідно з Рейтингом надійності банківських депозитів впливового агентства «Стандарт-Рейтинг», за результатами діяльності 2017 року. Підтвердження рейтингів ПАТ «БАНК ФОРВАРД» обумовлено високими показниками ліквідності, а саме: на 03.05.2018 р. коефіцієнт миттєвої ліквідності (H4) складає 144,58 %, при нормативному значенні — не менше 30 %. Показник миттєвої ліквідності показує здатність банку забезпечити своєчасне виконання своїх грошових зобов’язань за рахунок високоліквідних активів (грошових коштів у касі та на кореспондентських рахунках). Чим вищий даний показник, тим більш стійкий банк. Коефіцієнт короткострокової ліквідності (Н6) складає 64,18 %, при нормативному значенні — не менше 60 %; коефіцієнт поточної ліквідності (H5) складає 86,99 %, при нормі – не менше 40 %.


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристическая страховка онлайн: три программы на выбор.

Обязательная автогражданка от лидера рынка.

Рейтинги депозитов