АТ «КІБ»: Акція «Подвійне свято – подвійна вигода» для фізичних осіб

До 26-річчя Банку та до новорічних свят АТ «КІБ» проводить для Клієнтів - фізичних осіб депозитну акцію «Подвійне свято – подвійна вигода».

Розміщуйте кошти на умовах депозитного продукту «Максимальний дохід» на термін від 6 місяців і більше та вигравайте підвищену ставку 26% річних у гривні або гарантований бонус до +2,6% річних у гривні/дол.США/євро до ставки, що діє за вкладом. Скористатися пропозицією можуть як наявні, так і нові Клієнти. 
 
Основні умови акції «Подвійне свято – подвійна вигода»:
 
  • мінімальна сума вкладу: від 1000 гривень /100 дол. США/100 євро
  • період проведення акції: з 2 грудня 2019 року по 31 січня 2020 року
  • учасники акції: фізичні особи, які в період дії акції розмістили кошти в національній валюті на умовах депозитного продукту «Максимальний дохід» на строк від 6 місяців і більше 
  • територія проведення акції: територія України, за винятком території АР Крим та м. Севастополь, у зв’язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014р. №1207-VII», а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (згідно з Переліком населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, затвердженого Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.11.2014р. №1085-р (зі змінами та доповненнями)
  • фонд заохочення акції: можливість виграти підвищену ставку 26 % річних у гривні або гарантований бонус - додаткові проценти до ставки, що діє за вкладом «Максимальний дохід». Розмір гарантованого бонусу зазначений у скретч-картці. Можливі розміри збільшення процентної ставки: +0,5%, +0,75%, +1% або +2,6% річних у гривні/дол.США/євро. В момент оформлення депозитного вкладу Клієнт витягує картку та стирає скретч-шар, під яким вказано підвищену ставку або розмір гарантованого бонусу.
  • інші умови Програми лояльності, що діють в АТ «КІБ», за умови участі учасника акції «Подвійне свято – подвійна вигода», на вклади «Максимальний дохід» на строк від 6 місяців і більше не розповсюджуються. Програми лояльності не плюсуються.
Необхідні документи:
 
  • паспорт (або документ, що посвідчує особу)
  • довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер)
 
 
Детальну інформацію щодо акції «Подвійне свято – подвійна вигода» дізнавайтеся за телефоном Контакт-центру: 0 800 501 200 (дзвінки безкоштовні у межах України) або у відділеннях АТ «КІБ».

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристическая страховка онлайн: три программы на выбор.

Обязательная автогражданка от лидера рынка.

Рейтинги депозитов