«Мобільний капітал» від МТБ БАНКу

«...до ощадливості нас спонукає бажання поліпшити своє становище, притаманне нам від народження… Більшість людей прагне поліпшити становище, збільшуючи своє майно. Це – найбільш звичний і найпростіший засіб, а найнадійнішим способом примножити своє багатство є заощадження». Адам Сміт

Людська сутність, спрямована на накопичення заощаджень, корисна не лише для самої людини, що створює собі фінансові «подушки». Справа в тому, що  макроекономічна ситуація, насамперед, залежить від  рівноваги  заощаджень та інвестицій.  Різні економічні теорії висувають постулат про те, що рівність чистих інвестицій валовим заощадженням може забезпечити рівність сукупного попиту та сукупної пропозиції. І жодних заперечень тут не може бути. Тому заощадження громадян  - це той головний внутрішній інвестиційний ресурс, від якого залежить розвиток бізнес-середовища країни.  У МТБ БАНКу це добре розуміють, тому пропонують своїм  клієнтам привабливі умови для розміщення коштів на депозитах, а завдяки одному з продуктів – «Мобільний капітал» - можна не тільки зберігати, накопичувати, отримувати дохід, а й користуватися своїми коштами у будь-який момент.

  • Мотив завбачливості – це коли людина заощаджує частину доходів на випадок непередбачених обставин, коли різко зростає невідповідність між доходами та витратами з сімейного бюджету. Це – своєрідна страховка. Оскільки непередбачені обставини трапляються зненацька – людина має право використовувати свої заощадження саме тоді, коли вони вкрай потрібні, – зазначив Голова Правління ПАТ «МТБ БАНК» Юрій Кралов. – Саме тому ми пропонуємо нашим клієнтам продукт «Мобільний капітал». Людина заощаджує, отримує відсотки на вклад, але може вільно користуватися своїми коштами. А ще – з 16 березня ми підвищили ставку до 4,5% у гривні - це дуже приваблива пропозиція.

«Мобільний капітал» від МТБ БАНКу – це безстроковий депозит, який можна відкрити не лише у гривні, а й у доларах чи євро (ставка 0,2%), при цьому клієнти мають можливість  користуватися платіжною карткою, розраховуватися в магазинах, а також онлайн, без комісії знімати гроші у будь-якому  банкоматі  України та здійснювати поповнення у будь-який момент.


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку

Агропросперіс Банк

Акційні депозити у гривні

Акційні депозити у гривні

12% річних на 18 місяців

11% річних на 6 місяців

Вклади від 15 000 грн.

Акція діє до 31.05.2021

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Рейтинги депозитов