Интернет-сервисы денежных переводов TransferWise, TransferGo, PaySend и другие: в чем их преимущества? 06.05.2019

И каковы риски пользования? – расспрашивал экспертов Prostobank.ua // 06.05.2019

Диана Яворская,  начальник отдела обслуживания физических лиц RwS bank (языком оригинала)

В сучасному світі клієнтам важливо аби послуги, якими вони користуються були максимально простими та доступними у користуванні. Тому інтернет сервіси грошових переказів (P2P) дозволяють легко та оперативно переказувати кошти з одного рахунку на інший. При цьому, ні відправнику, ні одержувачу не доводиться відвідувати банк чи поштове відділення, а також заповнювати зайві документи. Перекази можна робити через Інтернет, як за допомогою комп’ютера, так і з мобільного пристрою. Мобільні додатки дозволяють клієнтам прив’язувати наявні у них кредитні та дебетові карти без необхідності відкривати рахунок або замовляти нову платіжну карту.

Значною перевагою  таких сервісів є миттєвість, адже переказ здійснюється в режимі онлайн і гроші зараховуються на ваш рахунок буквально в лічені секунди. Всі платежі захищені за допомогою аутентифікації 3D Secure. Крім того, дані сайти мають цілодобову технічну підтримку, що також зручно користувачеві.

Для компаній, що здійснюють дані перекази, перевагою є отримання комісії при використанні міжбанківського середнього обмінного курсу, на відміну від традиційних валютних переказів, де існують курси покупки і продажу, а брокер бере різницю між ними.

Алексей Морозов, начальник отдела пассивных продуктов и транзакционного бизнеса Банка Кредит Днепр

Многочисленные Интернет-сервисы денежных переводов декларируют меньшую стоимость в сравнении с аналогичными банковскими сервисами и мировыми грандами денежных переводов (Western Union, Money Gram и др), но проигрывают им репутационно и вызывают меньшее доверие у значительной части клиентов, готовых доплатить за надежность.

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за всеми обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поискГорячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

ШвидкоГроші

Кредит за 30 минут

Сумма: от 600 до 10 000 грн.

Выдача: наличные или на карту

Возраст: от 18 до 60 лет

Документы: паспорт и ИННРейтинги денежных переводов