Новий сервіс безконтактних платежів Garmin Pay став доступний клієнтам ТАСКОМБАНКУ

ТАСКОМБАНК повідомив про запровадження нового платіжного сервісу для активних людей Garmin Pay, що працює за допомогою розумних спортивних годинників Garmin.

Сервіс доступний власникам карток Visa, емітованих ТАСКОМБАНКОМ.

З розвитком технологій та зміною ритму нашого життя перетворюється і культура платежів — оплата в один дотик вже увійшла в платіжні звички українців. ТАСКОМБАНК продовжує розвивати нові рішення в сфері безконтактних платежів і сьогодні реалізував платіжне рішення для людей, які підтримують високий ритм життя і люблять спорт.

«Розвитку безготівкової економіки сприяє не тільки поява інноваційних рішень, які продовжують перетворювати платіжний процес у справу кількох секунд, але також і готовність самих українців використовувати нові можливості. Так, за даними останніх досліджень, 37% українців хотіли б використовувати гаджет для оплати, і на сьогодні це один з найвищих показників у Європі. Завдяки сервісу Garmin Pay простоту і швидкість оплат за допомогою смарт годинників відчують не тільки спортсмени, а й любителі подорожувати без зайвого», - коментує Анастасія Пшенична, директор Департаменту розвитку карткових продуктів і проектів ТАСКОМБАНКУ.

Щоб почати сплачувати за товари і послуги за допомогою сервісу Garmin Pay достатньо завантажити у свій смартфон з Google Play чи App Store додаток Garmin Connect, підключити смартфон до годинника й додати свої банківські картки. Сплачуючи смарт годинником необхідно ввести пароль та прикласти його до терміналу. Завдяки токенізації, яка використовується в Garmin Pay, користувачі можуть бути впевнені в безпеці своїх платіжних даних, адже вся інформація платника замінюється персональним цифровим ідентифікатором.

В Україні вже представлені пристрої vivoactive® 3 и vivoactive® 3 Music, Forerunner® 645 и Forerunner® 645 Music, Forerunner® 735 и Forerunner® 935, модели серии Fenix® 5 Plus и Fenix® 5s Plus. Смарт годинники Garmin крім платежів, мають також низку функцій здоров’я, включно з моніторингом сну, вимірювачем пульсу, моніторингом стресу тощо.


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Кредитвест Банк

Депозит для фізичних осіб. 100% іноземний банк

Cума від 100 000 UAH, 3 000 USD/EUR

Термін від 1 місяця

Київ та область

Рейтинги денежных переводов