Індустріалбанк впроваджує стандарт IBAN

З 5 серпня 2019 року Індустріалбанк впроваджує приведення номерів рахунків до стандарту IBAN.

Такі зміни реалізовуються згідно з вимогами постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про впровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні».

Відповідно до постанови всі клієнтські рахунки матимуть  міжнародний номер банківського рахунку, який складається з 29 символів. Регламентом передбачено перехідний етап переходу – з 5 серпня по 31 жовтня 2019 року, впродовж якого діятимуть і поточний стандарт номерів рахунків і стандарт IBAN, а починаючи з 1 листопада 2019 року всі розрахунки здійснюватимуться виключно з використанням IBAN.

Стосовно основних дат переходу на новий стандарт:

1. В період з 5 серпня 2019 до 31 жовтня 2019 року діятиме перехідний період, відповідно до якого Індустріалбанк прийматиме до виконання документи на переказ коштів/зараховуватиме кошти на рахунок одержувача за реквізитами, варіації заповнення яких вибрав клієнт-платник, а саме:

  • дозволяється заповнювати реквізити номер рахунку платника/ одержувача;код банку платника/ одержувача та код платника/ одержувача

або

  • дозволяється заповнювати номер рахунку платника/ одержувача за стандартом IBAN *.

2. Починаючи з 1 листопада 2019 року всі розрахунки здійснюватимуться виключно з використанням IBAN, тобто у реквізиті розрахункового документа “Рахунок” необхідно зазначати номер рахунку платника/ одержувача виключно за стандартом IBAN. Заповнення реквізитів «Код платника та код одержувача»  є обов’язковими.

Зміна діючого номера рахунку за стандартом IBAN не призводить до зміни положень договору (договору банківського рахунку/комплексного банківського обслуговування /розрахунково-касового обслуговування /банківського вкладу тощо).

Усі платіжні картки , емітовані Банком до  рахунків, залишаються чинними.

* якщо заповнюється номер рахунка платника / одержувача за стандартом IBAN, у реквізиті «Код банку платника/ одержувача», зазначаємо нуль.

 


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Miloan.ua

АКЦИЯ!!! Скидки и подарки за кредит! До 15 000 грн. бесплатно

Сумма от 500 до 15 000 грн.

Срок: от 1 до 30 дней

Возраст: от 18 до 69 лет

Без звонков и фото!

Рейтинги денежных переводов