Індустріалбанк впроваджує стандарт IBAN // 05.08.2019

З 5 серпня 2019 року Індустріалбанк впроваджує приведення номерів рахунків до стандарту IBAN. // 05.08.2019

Такі зміни реалізовуються згідно з вимогами постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про впровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні».

Відповідно до постанови всі клієнтські рахунки матимуть  міжнародний номер банківського рахунку, який складається з 29 символів. Регламентом передбачено перехідний етап переходу – з 5 серпня по 31 жовтня 2019 року, впродовж якого діятимуть і поточний стандарт номерів рахунків і стандарт IBAN, а починаючи з 1 листопада 2019 року всі розрахунки здійснюватимуться виключно з використанням IBAN.

Стосовно основних дат переходу на новий стандарт:

1. В період з 5 серпня 2019 до 31 жовтня 2019 року діятиме перехідний період, відповідно до якого Індустріалбанк прийматиме до виконання документи на переказ коштів/зараховуватиме кошти на рахунок одержувача за реквізитами, варіації заповнення яких вибрав клієнт-платник, а саме:

  • дозволяється заповнювати реквізити номер рахунку платника/ одержувача;код банку платника/ одержувача та код платника/ одержувача

або

  • дозволяється заповнювати номер рахунку платника/ одержувача за стандартом IBAN *.

2. Починаючи з 1 листопада 2019 року всі розрахунки здійснюватимуться виключно з використанням IBAN, тобто у реквізиті розрахункового документа “Рахунок” необхідно зазначати номер рахунку платника/ одержувача виключно за стандартом IBAN. Заповнення реквізитів «Код платника та код одержувача»  є обов’язковими.

Зміна діючого номера рахунку за стандартом IBAN не призводить до зміни положень договору (договору банківського рахунку/комплексного банківського обслуговування /розрахунково-касового обслуговування /банківського вкладу тощо).

Усі платіжні картки , емітовані Банком до  рахунків, залишаються чинними.

* якщо заповнюється номер рахунка платника / одержувача за стандартом IBAN, у реквізиті «Код банку платника/ одержувача», зазначаємо нуль.

 

Быстрый поиск


Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

ШвидкоГроші

Кредит за 30 минут

Сумма: от 600 до 10 000 грн.

Выдача: наличные или на карту

Возраст: от 18 до 60 лет

Документы: паспорт и ИНН