Forward Bank приєднався до Національної платіжної системи ПРОСТІР // 19.07.2019

Forward Bank приєднався до Національної платіжної системи ПРОСТІР в ролі емітента платіжних карт та банка-еквайра. // 19.07.2019

Власники платіжних карток «ПРОСТІР» від Forward Bank мають можливість здійснювати безготівкові операції з оплати товарів чи послуг в торгово-сервісних мережах, безкоштовно знімати готівкові кошти на території України, отримувати Cashback за розрахунки платіжними картками та цілодобово дистанційно керувати рахунком за допомогою Forward online і його мобільним додатком.

Національна платіжна система ПРОСТІР створена Національним банком України. Це система роздрібних платежів, у якій розрахунки за товари та послуги, отримання готівки та інші операції з національною валютою здійснюються за допомогою електронних платіжних засобів – платіжних карток ПРОСТІР. На сьогодні учасниками Національної платіжної системи є 51 банк України, в тому числі державні банки та банки з іноземним капіталом. Мережа обслуговування карток ПРОСТІР постійно зростає: на сьогоднішній день власникам карток доступні більше 230 000 POS-терміналів та 15 000 банкоматів на території України.


Быстрый поиск


Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

кредиты на карту

первый кредит до 5000 грн. под 0%

Сумма: до 10 000 грн.

Cрок: до 30 дней

Возраст: от 18 до 65 лет

Документы: карта, паспорт и ИНН