Кредобанк запроваджує сервіс «Відеоконсультант онлайн» для автокредитування

Кредобанк розширює можливості сервісу "Відеоконсультант онлайн".

Відтепер існуючі та потенційні клієнти, які хочуть отримати позику на автомобіль, мають можливість замовити відеодзвінок із консультантом банку -  фахівцем з автокредитування.

Сервіс віддаленого обслуговування клієнтів Кредобанку «Відеоконсультант онлайн»  безоплатний у користуванні. Щоб замовити послугу, потрібно мати комп’ютер або смартфон з веб-браузером, мікрофоном та відеокамерою і заповнити коротку онлайн-анкету на сторінці сервісу.  Клієнт самостійно може обрати зручний час для спілкування - з 9.00 до 17.00 у робочі дні (за київським часом). Прийом заявок на консультацію відбувається цілодобово.

«Пандемія прискорила рух усього світу в напрямку глобальної діджиталізації. Нині ми працюємо над розвитком дистанційних каналів обслуговування, щоб клієнт міг віддалено отримувати послуги, рівноцінні тим, що надаються у відділенні Кредобанку. Зараз ми розширюємо можливості сервісу «Відеоконсультант онлайн» консультаціями з отримання автокредитів та лізингу і  плануємо надавати ще більше послуг через цей сервіс»,  – говорить Юрій Симоненко, заступник директора департаменту електронного бізнесу АТ "Кредобанк".

У вересні 2020 року Кредобанк вперше в Україні запустив у експлуатацію новий офіційний канал віддаленого обслуговування для існуючих та потенційних клієнтів – сервіс «Відеоконсультант онлайн», за допомогою платформи Google Meet. Упродовж періоду дії сервісу Кредобанк отримав понад 1100 звернень та надав більш як 600 відеоконсультацій. За допомогою цього сервісу було видано 37 іпотечних кредитів на загальну суму понад 40 мільйонів гривень.

Окрім того, на початку квітня 2021 року Кредобанк впровадив чергове масштабне оновлення онлайн-банкінгу, яке дозволяє використовувати онлайн-банкінг для повноцінного управління рахунками фізичних осіб-підприємців, а також впроваджує нові функції для клієнтів-фізичних осіб. Нині у банку працює сервіс онлайн-відкриття рахунків для фізичних осіб, який дозволяє  відкривати рахунки та отримувати банківські карти без візиту до відділення, послуга дистанційного відкриття рахунків для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців,   послугу дистанційного замовлення довідки за чинним кредитом через заповнення заявки на сайті банку, а також новий онлайн-банкінг для роздрібних клієнтів та послуга онлайн-подачі звітності позичальниками – юридичними особами. Окрім того, банк надає можливість здійснити онлайн-платіж за послуги пункту подачі візових анкет, а також придбати поліс туристичного страхування або страхування авто без візиту у відділення.


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Залоговые кредиты в Киеве и области

Кредит під заставу нерухомості, авто, спецтехніки, золота та ін.

від 18% річних. Рішення за 30 хвилин

Будь-яка кредитна історія

Без довідки про доходи та поручителів

Будь-які суми від 15 000 грн. і вище

До 85% від вартості застави

Агропросперіс Банк

Акційні депозити у гривні

Акційні депозити у гривні

12% річних на 18 місяців

11% річних на 6 місяців

Вклади від 15 000 грн.

Акція діє до 31.05.2021

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Рейтинги автокредитов

Путеводители

Автокредит: все о покупке автомобиля в кредит

О том, как выбрать автокредит, оформить и погашать, а также важные нюансы страхования авто для получения кредита и прочие нюансы.