С чем связана либерализация требований к банкам для выплат зарплат бюджетникам

Кабмин либерализировал требования к банкам для выплат зарплат бюджетникам, убрав требования по размеру активов (1% от активов системы), филиальной и терминальной сети. С чем может быть связано такое решение? Каковы последствия для рынка? – расспрашивал экспертов Prostobank.ua

Елена Безуглая, заместитель председателя правления банка КОНКОРД

Дійсно, виключивши вимоги до мінімального розміру активів в банківському секторі та наявності розгалуженої мережі відділень та термінального обладнання (Постанова КМУ № 26 від 31.01.2018 року), Кабінет Міністрів надав всім банківським установам України рівні умови для отримання дозволу на обслуговування пенсійних та зарплатних рахунків працівників бюджетних установ.

Вважаємо зазначене Рішення виваженим та послідовним, так як за останні 3 роки з банківського ринку було виведено понад 80 банків в наслідок чого, залишились виключно банки які фінансово стійкі та з достатнім рівнем капіталу.

Однак, дозвіл на обслуговування пенсійних та зарплатних рахунків працівників бюджетних установ надає Конкурсна комісія, яка і приймає остаточне рішення по кожному банку окремо виваживши всі «за» та «проти»».

Не пропустите новые статьи. Подписывайтесь на рассылку!


Опубликовано на сайте: 14.02.2018

Источник: http://www.prostobank.ua/


Заказать онлайн

Авто в лизинг

Депозит с бонусом

Кредит на карту

Кредит наличными

Кредит для бизнеса

Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что случилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!