Реклама "Кредобанку" отримала відзнаки Effie Awards Ukraine 2017

Рекламна відеокампанія Кредобанку "Раціональні кредити на емоційні потреби" здобула дві відзнаки найбільшої української нагороди у сфері маркетингових комунікацій Effie Awards – єдину бронзу в номінації "Банківські, фінансові та страхові послуги", а також нагороду фіналіста в номінації "Кампанії з короткостроковим ефектом".

Окрім того, маркетингова команда банку була визнана другою в рейтингу найефективніших маркетингових команд України.

Effie – це золотий стандарт ефективності реклами, найвищий рівень визнання маркетингових команд та рекламних агентств. Премія Effie Award заснована у Нью-Йорку Асоціацією маркетологів Америки у 1968 році. Вона покликана підтримувати та сприяти підвищенню ролі реклами, ефективному і результативному використанню маркетингових ресурсів. Престиж бути відзначеним найвищою нагородою за найуспішніші рекламні кампанії поширився в усьому світі. У 2017 році на конкурс Effie в Україні було подано більш як 300 найуспішніших рекламно-комунікаційних проектів з-поміж яких команда зі 130 експертів – провідних фахівців з маркетингу компаній, топ-менеджерів комунікаційних агентств, медіа-експертів, дослідників та консультантів – обрала лише третину.

«Ми раді повідомити, що за підсумками 2017 року рекламна кампанія банківського продукту «Кредобанку» «Раціональні кредити на емоційні потреби», подолавши фінал, отримала коштовну та єдину у фінансовому секторі «бронзу». Це перша престижна відзнака нагородою такого високого рівня за досягнення «Кредобанку» у партнерській співпраці із комунікаційним агентством Adsapience. Пишаємось і тим, що наша команда маркетингу Kredobank стала другою в рейтингу найефективніших маркетингових команд України – це гідне визнання ефективності та результативності нашої роботи», - говорить директор департаменту маркетингу ПАТ «Кредобанк» Ярина ЗозуляАктуальные обзоры банковского рынка на ваш e-mail!


Путеводитель

Как сэкономить заряд батареи телефона

Большой и яркий дисплей, безлимитный интернет, мегаполезные виджеты и приложения, постоянная связь с коллегами и друзьями, великолепные фото и последние новости мира – смартфоны прочно заняли место в нашей жизни. Они удобные, полезные и незаменимые, но почему-то часто «умирают» в самый неподходящий момент. И тогда каждый из нас задается вопросом, как экономить батарею на телефоне на андроид, iphone, почему телефон быстро разряжается? Как поддерживать жизнь гаджета максимально долго, если нет возможности зарядить его? – свои советы приготовил Prostobank.ua

Видео путеводитель
Поиск организаций